جاروی مرکزی

جاروی مرکزی یک سیستم مکش مرکزی به منظور نظافت ساختمان و ارسال زباله ها به محلی دور از زندگی ساکنین می باشد. برای این منظور پریز های مکنده در محل های مورد نیاز نصب شده و و توسط لوله های توکار به یونیت مکنده اصلی متصل می گردند. لذا هنگام نیاز، با اتصال یک لوله خرطومی سبک و بلند به پریز ها می توان تمامی نقاط ساختمان را بدون آلودگی محیط و به سادگی نظافت کرد.

آرامین1

 مزیت سیستم مکش مرکزی در مقایسه با جاروهای خانگی ارسال کامل هوای آلوده خروجی به یونیت مرکزی در خارج از محوطه زندگی می باشد. این درحالیست که در جارو های خانگی هوای خروجی آلوده به ذرات آلرژی زا و گرد وغبارات میکروسکوپی به ناچار به محیط زندگی بازدم میشوند.همچنین در سیستم مکنده مرکزی به علت فاصله واحد مکنده از محل استفاده, صدای موتور شنیده نمی شود. شایان ذکر است در ساختمان های مجهز به سیستم مکنده مرکزی علاوه بر امکان استفاده همزمان چندین واحد از یک دستگاه و صرفه اقتصادی بیشتر, امکان نظافت تمام نقاط ساختمان از قبیل راه پله, انباری, پارکینگ و حتی خودروی شما توسط پریزهای مکنده و یک خرطومی سبک و بلند میسر می گردد.

لوله کشی به واحد ها

سیستم لوله کشی جاروی مرکزی

نحوه اجرای جاروی دیواری

نحوه اجرای جاروی دیواری

این شرکت نمایندۀ انحصاری اولین تولید کننده و پیشرو در صنعت مکنده های ساختمانی به همراه دو دهه تجربه و کارنامه درخشان در تجهیز هزاران واحد مسکونی وغیر مسکونی در داخل و خارج از کشور می باشد. طراحی وتولیدات این شرکت براساس اصول و استاندارد های این صنعت مبتنی بر انتقال تکنولوژی از کمپانی های بزرگ تولیدکننده و منطبق با نیازهای بازار ایران و منطقه خاورمیانه صورت پذیرفته است؛ و با بهره گیری از موتورهای کمپانی DOMEL یکی از معتبر ترین تولیدکنندگان موتورهای مکنده به عنوان قلب تپنده دستگاه در کنار قطعات حساس الکترونیکی تایید شده و با تولید بدنه و قطعات جانبی در داخل, محصولاتی با کیفیتی در سطح استاندارد های جهانی و بهایی به مراتب پایین تر به بازار عرضه می نماید.

 


گواهی نامه های استاندارد جاروی مرکزی

علاوه بر جاروی مرکزی ,”جاروی دیواری” محصول انحصاری این شرکت به عنوان تلفیقی نوین از جارو برقی خانگی و جاروی مرکزی به منظور رفع نیاز به لوله کشی و همچنین عدم محدودیت برای نصب در ساختمان های ساخته شده طراحی و تولید گردیده است.

مشخصات فنی

موتورهایی با راندمان بالا, دارای گواهینامه ۱ ISO900 و ISO14001

جعبه فرمان خارجی جهت کاهش اثرات منفی دما و نویز الکتریکی حاصل از کارکرد موتورها و افزایش کارایی وعمر برد فرمان.

برد فرمان مبتنی بر میکرو کنترلر به همراه کنترل زمان کار کرد موتور جهت افزایش کارایی و طول عمر موتور.

مدار فرمان ولتاژ پائین با قابلیت اتصال کیت کنترل از راه دور.

aramin-16

دستگاه های جاروی مرکزی

-8

ادوات جاروی مرکزی 

پریز مکنده

پریز مکنده

حفظ و نگهداری جاروی مرکزی

رعایت موارد زیر سبب عمر طولانی ، بهره وری بهتر ، سهولت در کاربرد و در نتیجه جلب رضایت کامل مصرف کنندگان می گردد:

 • ۱-کلیه نکاتی که به طور معمول برای نگهداری و مراقبت از یک جاروبرقی خانگی باید مراعات نمود، در مورد دستگاه جاروی مرکزی نیز توصیه می گردد.
  ۲-از مکش و جاروی قطعات تیز ، سخت ، درشت و برنده خودداری نمایید.
  ۳-استفاده ممتد و طولانی(غیر متعارف) در بلند مدت باعث وارد شدن آسیب جدی به دستگاه می گردد.توصیه می شود پس از هر ۳۰ دقیقه استفاده،حداقل ۵ دقیقه دستگاه را خاموش نمایید.
  ۴-جمع آوری و مکش زباله های مرطوب ، ته سیگار خاموش نشده ، دوده بخاری و خشک کردن سطوح مرطوب با مکش توسط دستگاه می تواند باعث وارد شدن آسیب به فیلتر دستگاه و حتی موتور جاروی مرکزی گردد.

  ۵-لازم است به صورت ماهانه نسبت به سرویس و تمیز نمودن فیلتر دستگاه اقدام نمایید. در صورت استفاده زیاد و یا تعدد بیش از استاندارد مصرف کنندگان، این زمان کوتاه تر خواهد بود.
  ۶-استفاده از فیلتر پاره شده ، مرطوب شده یا خراب (به دلیل ورود گرد و غبار به موتور)باعث آسیب جدی به موتور دستگاه می گردد.
  ۷-ورود اشیا غیر متعارف همچون کلید ، خودکار ، پلاستیک یا کاغذ مچاله شده و…به درون پریزهای مکنده،باعث گرفتگی و مسدود شدن لوله های PVC می گردد که نیازمند باز نمودن مجدد لوله ها است.
  ۸-هنگام عدم استفاده از جارو ، از بسته بودن دریچه پریزهای مکنده اطمینان پیدا کنید.
  ۹-در صورت مجهز بودن به سیستم کنترل از راه دور،نکات زیر دارای اهمیت است:
  _ریموت کنترل دستگاه را از دسترس کودکان دور نگه دارید.
  _همیشه آنتن ریموت کنترل را هنگام استفاده تا انتها بیرون بکشید.
  _پس از اتمام کار نظافت و خاموش کردن دستگاه توسط کنترل ریموت ، قبل از بیرون آوردن کوبل لوله خرطومی از دریچه پریز مکنده ، از خاموش بودن دستگاه و عدم مکش اطمینان یابید.
  _مادامیکه کوبل لوله خرطومی در پریز مکنده قرار ندارد ، هرگز از کنترل ریموت استفاده نکنید.

خدمات پس از فروش

برای بهره مند شدن از این خدمات لازم است دقت نمایید هنگام نصب دستگاه توسط فروشنده یا تکنسین مربوطه ، کارت گارانتی دستگاه به طور کامل و خوانا پرشده و ممهور به مهر واحد خدمات پس از فروش تحت قرارداد با نماینده فروش مذکوردرآید.هرگونه نقص در کارت گارانتی مذکور، آن را فاقد اعتبار خواهد ساخت.

خدمات پس از فروش

کارت گارانتی

لطفا برای رفع هر نوع ابهام در شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات جاروی مرکزی و یا انتقادات و پیشنهادات با واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

سرویس وعیب یابی

هر جاروی مرکزی همچون تمام سیستمهای مرکزی نیازمند سرویس های دوره ای است.
زمان بندی این سرویس کاملا وابسته به میزان استفاده از جاروی مرکزی است و از دو هفته تا شش ماه یک بار می تواند متغیر باشد.

سرویس دستگاه جاروی مرکزی شامل تمیز نمودن فیلتر ، تخلیه مخزن زباله و تست مکش می باشد.

فیلتر جاروی مرکزی

فیلتر جاروی مرکزی

واحد های خدمات پس از فروش آمادگی دارند در صورت تمایل مشتریان محترم به صورت دوره ای سرویس دستگاه را برعهده گیرند.به این منظور می توانید با واحد خدمات پس از فروشی که گارانتی و خدمات دستگاه شما را از همان زمان نصب بر عهده گرفته است تماس بگیرید و از این سرویس دهی بهره مند گردید.

سروبس دوره ای جاروی دیواری

جاروی دیواری نیاز به سرویس دوره ای خاصی ندارد . فقط کافی است هنگام پر شدن کیسه زباله آن که کاهش قدرت مکش نشانه آنست ، نسبت به تعویض یا تخلیه آن اقدام شود تا از آسیب رسیدن به موتور دستگاه جلوگیری شود . در سایر موارد با واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید .

تعویض کیسه زباله :

جهت تعویض کیسه زباله ابتدا باید دریچه اصلی دستگاه را توسط دکمه کشویی که در بالای آن قرار دارد باز نمود . سپس نسبت به بیرون کشیدن کیسه از طرف حفره مرکزی آن اقدام نمود . چنانچه کیسه شما از نوع یک بار مصرف می باشد نسبت به تعویض آن با کیسه نو اقدام شود . در غیر اینصورت پس از تخلیه کیسه دائم ، آن را در محل خود قرار دهید . دقت شود کیسه درست در محل خود قرار گرفته باشد . سپس دریچه را بسته و از دستگاه استفاده نمایید

جاروی دیواری